środa, kwiecień 21 2021

Wniosek o kredyt hipoteczny – jak to działa?

Kredytobiorca zainteresowany ofertą banku detalicznego powinien w pierwszej kolejności wypełnić prawidłowo pod kątem formalnym wniosek kredytowy, a następnie przekazać dokument do analizy. Pytanie, czy warto składać tylko jeden taki wniosek, a może kilka jednocześnie w celu zwiększenia szans na sukces?

Kontynuuj czytanie...

wtorek, luty 16 2021

Kredyt gotówkowy na prezent dla bliskiej osoby – co jest tutaj ważne?

Nieraz może się zdarzyć, że będziemy chcieli sprawić bliskiej nam osobie przyjemność i kupić jej jakiś kosztowny prezent. Wsparciem w takich przedsięwzięciach mogą okazać się kredyty gotówkowe, choć trzeba pamiętać, że decyzje o zadłużeniu powinny być podejmowane odpowiedzialnie. Ważne jest, aby określić, ile konkretnie potrzebujemy na podarunek, który chcemy zakupić dla naszego partnera, przyjaciela, czy też członka rodziny. Kiedy już to ustalimy, wówczas trzeba przystąpić do poszukiwania ofert adekwatnych do naszego przedsięwzięcia oraz naszych możliwości finansowych.

Zasadniczo przy planowanym zakupie prezentu mogą wystąpić dwie sytuacje – pierwszy wariant zakłada, że wyznaczamy sobie budżet, który chcemy przeznaczyć na podarunek, ale na etapie pozyskiwania środków jeszcze nie precyzujemy dokładnie, co chcemy kupić. Jest to sytuacja stosunkowo rzadka. Drugi przypadek dotyczy natomiast opcji, w której od razu wiemy, co dokładnie chcemy nabyć i ile środków na to potrzebujemy. W zależności od tego, jaki wzorzec postępowania i strategię wybieramy, odpowiedni do sytuacji jest inny rodzaj kredytu gotówkowego. Te bowiem dzielą się na przeznaczone na dowolny lub określony cel. Jeśli zatem na początek wyznaczamy tylko budżet bez konkretnego przedmiotu do kupienia, wówczas powinniśmy sprawdzać propozycje dotyczące kredytów gotówkowych na dowolny cel – wtedy bowiem nie trzeba tłumaczyć się bankowi z zakupów ani określać swoich zamiarów, a dodatkowo instytucja nie ogranicza nas umownie w żaden sposób. Jeżeli natomiast od razu wiemy, co chcemy kupić i za ile, wtedy możemy skorzystać z kredytu gotówkowego na określony cel lub też zdecydować się na wariant przeznaczony na cel dowolny – w zależności od tego, która oferta będzie z naszej perspektywy dopasowana do naszych możliwości oraz oczekiwań. Przy kredycie gotówkowym na określony cel trzeba pamiętać o tym, że w umowie jest ustalony sposób wykorzystania środków i nie można wydać pieniędzy inaczej, niż stwierdza to kontrakt. Mamy więc tutaj pewne ograniczenia, których musimy się trzymać.

Kontynuuj czytanie...

piątek, grudzień 4 2020

Co trzeba wiedzieć o kredytach samochodowych?

Kredyty samochodowe to specyficzna odmiana zobowiązania finansowego. Osoby zastanawiające się nad skorzystaniem z takiego rozwiązania powinny podjąć swoją decyzję świadomie i dokonać wyboru na podstawie rzetelnej analizy ofert, a także własnego budżetu. Dodatkowo trzeba wiedzieć również, że do tego rodzaju działań niezbędne jest swego rodzaju zaplecze merytoryczne – niezbędne jest posiadanie informacji dotyczących, między innymi, tego, w jaki sposób poszczególne elementy dostępnych propozycji mogą na siebie wzajemnie oddziaływać, wpływając jednocześnie na ostateczny kształt i warunki zadłużenia, zobacz ciekawe propozycje na kredyt dzięki stronie 17bankow.com/kredyty-samochodowe.

Kontynuuj czytanie...

czwartek, październik 8 2020

Jak wziąć kredyt samochodowy?

Dużo młodych ludzi, wchodzących dopiero w dorosłe życie, chciałoby posiadać własny środek lokomocji. Z racji braku doświadczenia, często takie osoby nie wiedzą od czego zacząć. Mowa jest tu o osobach nie posiadających własnych oszczędności. W takich przypadkach niezbędny może okazać się kredy samochodowy - zobacz je na 17bankow.com/kredyty-samochodowe. Osoby, które mają pierwszą pracę i muszą opłacić wynajem mieszkania, nie chcą kupować drogich samochodów, ponieważ ich na to nie stać. Dlatego wybierają one niewielkie pożyczki w bankach. Jednak wielu z młodych ludzi nie wie, czy trzeba iść osobiście do banku, czy warto jest sprawdzić ofertę w innych, niż nasz własny bank, placówkach. Obecnie zaciągnięcie kredytu samochodowego jest bardzo proste. Wystarczy nam konto internetowe w naszym banku. W większości przypadków, wszystkie formalności można załatwić, nie wychodząc z domu. Wystarczą nam nasze dane oraz informacja za jaką kwotę chcemy kupić samochód. Dodatkowo, aby poznać ofertę wszystkich banków w Polsce, wystarczy wejść na specjalistyczne portale internetowe, posiadające kalkulatory oraz porównania kredytów samochodowych. Jest to bardzo wygodna opcja tym bardziej, że większość młodych ludzi codziennie korzysta z Internetu.

Kontynuuj czytanie...

wtorek, lipiec 28 2020

Planujemy remont jak zabezpieczyć się finansowo?

Remont to jedna z tych inwestycji, której nie straszny jest nawet koronawirus. Problem w tym, że gospodarka w czasie kryzysu nie gwarantuje aż tak dużych przychodów, co oczywiście przedkłada się na niższą wartość inwestycji budowlanych. Jeśli jednak nadal planujemy remont domu lub mieszkania, warto zadbać o odpowiednie zaplecze finansowe. Tylko w niektórych wariantach kredyt gotówkowy jest najlepszym rozwiązaniem, sprawdź to na PortalBankowy.info - porady oraz rankingi znajdziesz w jednym miejscu!.

Średni remont, średnie środki

Kredyt gotówkowy na remont warto brać wyłącznie wtedy, gdy potrzebujemy relatywnie niewiele środków finansowych. Jeśli nasza inwestycja wymaga pożyczenia od 15 do 30 tysięcy złotych, to tradycyjny kredyt gotówkowy będzie jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Przy mniejszych kwotach najzupełniej wystarczy karta kredytowa lub debet na koncie. Środki, które w ten sposób pożyczamy, można zdobyć bardzo szybko, jednocześnie nie narażając się na długie formalności przy wnioskowaniu o pieniądze. A co, jeśli nasze potrzeby są większe? Wtedy jedynym rozwiązaniem pozostaje kredyt hipoteczny, który oferuje nam kwoty nawet w wysokości 100 150 tysięcy złotych. Oczywiście cała procedura zaciągania takiego zobowiązania trwa, aczkolwiek jest to rozwiązanie o wiele tańsze, aniżeli standardowy kredyt gotówkowy.

Kontynuuj czytanie...

czwartek, maj 14 2020

Kredyt konsolidacyjny jako wyjście awaryjne

Kiedy słyszymy, że ktoś z naszych znajomych nosi się z zamiarem podjęcia kredytu, wówczas myślimy ze chodzi mu o kredyt hipoteczny lub gotówkowy. Nic dziwnego, w końcu są to dwa najpopularniejsze produkty finansowe oferowane przez banki. Trzeci rodzaj zobowiązania, na który coraz śmielej decydują się Rodacy to kredyt konsolidacyjny. Duża ilość osób w dalszym ciągu nie jest pewna, czym jest tego typu zobowiązanie, na jakich zasadach zostaje przyznane i jakie korzyści wynikają z jego udzielenia. A przecież dzięki niemu łatwiej jest nam zapanować nad finansowymi zobowiązaniami.

Przeważnie godzimy się na podjęcie kredytu po to by zdobyć dodatkowe środki finansowe. Inaczej przedstawia się istota działania kredytu konsolidacyjnego gdyż aby go uruchomić należy posiadać już inne zobowiązania. Kredyt konsolidacyjny nie ma na celu uzyskania dodatkowych pieniędzy tylko pomaga uporządkować wszystkie wcześniejsze zobowiązania, z których spłatą mieliśmy problemy. Kredyt konsolidacyjny daje możliwość ich uregulowania pod postacią jednej raty w jednej instytucji finansowej.

Kontynuuj czytanie...

środa, marzec 18 2020

Jakie warunki zaciągania kredytu gotówkowego warto przeanalizować?

Niskie stopy procentowe, a także chęć dalszego luzowania polityki monetarnej pomimo rosnącej inflacji pobudza rynek kredytów gotówkowych, co widać wyraźnie w kreowaniu ofert przez bankowość detaliczną. Na jakie warunki zaciągania kredytów gotówkowych powinieneś uważać i co właściwie przeanalizować, aby nie narazić się na potencjalną utratę zdolności kredytowej?

Brak prowizji, ale wcale nie wyklucza kosztów dodatkowych Jedna z najciekawszych cech kredytów gotówkowych to częsty brak prowizji. Banki rezygnują z prowizji w ofertach promocyjnych, limitowanych (czasowych). Najlepsze kredyty gotówkowe charakteryzują się eliminacją produktów dodatkowych, w tym uruchamiania kart debetowych, rachunków osobistych. Rezygnacja z prowizji to jedno, ale kredytobiorca powinien sprawdzić koszty dodatkowe (wręcz ukryte). Te występują w płatnych powiadomieniach, przy wystawianiu monitów, podczas uruchamiania ewentualnej procedury windykacyjnej. euro-banknotes-4073891_640.jpg

Kontynuuj czytanie...

piątek, grudzień 20 2019

Kredyt na spełnianie marzeń?

Zakup samochodu nie należy do najmniejszych wydatków, a szczególnie jeśli w grę wchodzi nowy samochód. Wymianę samochodu na nowy najczęściej planuje się z wyprzedzeniem, a niezbędne do tego są oszczędności lub dobra historia kredytowa pozwalająca na uzyskanie odpowiedniej sumy z kredytu gotówkowego, ale może to być również dobrany idealnie do potrzeb klientów specjalny kredyt samochodowy, sprawdź szczegóły tego rozwiązania na NiskaRata.org.

Kontynuuj czytanie...

piątek, październik 18 2019

Analiza kredytu konsolidacyjnego w 2019 roku

Kredyt konsolidacyjny to prosta metoda restrukturyzacji domowego zadłużenia pod warunkiem zachowania pozytywnej zdolności kredytowej. Jak wyglądają warunki konsolidacji w 2019 roku i czy kredytobiorcy nie mają do czynienia z problemami formalnymi?

Kredyt konsolidacyjny spotyka się w każdym banku detalicznym, często w powiązaniu z ciekawymi promocjami. Jedna z najlepszych to obniżenie oprocentowania kredytu konsolidacyjnego w zamian za przeniesienie zobowiązań z innej placówki. Bankom konsolidacja się opłaca ze względu na wydłużony profil spłaty zobowiązania.

Kredytu konsolidacyjnego powszechnie nie trzeba obowiązkowo ubezpieczeń, chociaż jest to pewna opcja, aby ograniczyć ryzyko spłaty. Z reguły wystarczy przekazanie danych o pozytywnej zdolności kredytowej. Przy okresie kredytowania w konsolidacji dochodzącym nawet do 10 lat zadbanie o ubezpieczenie wydaje się racjonalnym posunięciem.

Kontynuuj czytanie...

piątek, lipiec 26 2019

Lokaty – na jakie okresy je zakładać?

Oszczędzanie na lokatach przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo tych produktów staje się z każdym rokiem coraz popularniejsze. Coraz większa ilość ofert sprawia, że dzięki temu może z nich korzystać coraz większa ilość osób, również tych niezbyt dobrze zarabiających.

Propozycje banków dla klientów

Banki proponują klientom coraz więcej ofert na lokaty, aby każdy mógł znaleźć dla siebie jak najbardziej korzystne. Zainteresowane osoby mogą wybierać pomiędzy ofertami zarówno ze względu na okres ich trwania jak również na minimalną kwotę lokaty. Zazwyczaj to właśnie okres trwania lokaty jest tym czynnikiem na który wiele osób zwraca najwięcej uwagi. Dużym powodzeniem cieszą się przede wszystkim lokaty na krótkie terminy, takie jak 3 czy 6 miesięcy. Jest to spowodowane także warunkami zakładania lokat. Pomimo różnorodności rodzajów lokat w większości z nich klient wpłaca do banku pieniądze i w czasie trwania umowy nie może nimi dysponować. Te krótkie terminy sprawiają, że nie trzeba zbyt długo czekać na możliwość ponownego korzystania z własnych pieniędzy.

Kontynuuj czytanie...

wtorek, czerwiec 4 2019

Kredyt gotówkowy.

Kredyt gotówkowy tak bardzo w ostatnich latach spopularyzowany, a mimo to nie do końca rozumiany przez wiele osób, mało tego, duża część ludzi, która myśli, że wie, czym ów kredyt jest, tak naprawdę nie wie i jest po prostu w błędzie, a jak jest z Tobą? Przekonaj się na KredytoMania. Dlatego właśnie zastanowimy się nad kredytem gotówkowym i spróbujemy wyjaśnić, czym on w rzeczywistości jest i jakie są jego najważniejsze i podstawowe cechy. Na początek wyjaśnijmy sobie jedną podstawową kwestię a mianowicie, kredytem gotówkowym nazwiemy każdy kredyt, który jest wypłacany w całości właśnie w gotówce, doskonałym przykładem takiego kredytu gotówkowego może być znany kredyt studencki. Natomiast różnice podstawowe, jakie rozróżniają kredyty gotówkowe to przede wszystkim wysokość oprocentowania kwoty kredytu, czas spłaty zaciągniętego kredytu gotówkowego oraz maksymalna wysokość owego kredytu gotówkowego, to są właśnie podstawowe różnice, na które powinniśmy zwracać szczególną uwagę przy wyborze kredytu gotówkowego. Pamiętajmy także o tym, że kredyt gotówkowy charakteryzuje się pełną przejrzystością o prostotą, nie ma tutaj żadnych zawikłanych zdań czy kruczków prawnych, to w pełni jasny kredyt, któremu zaufało już miliony Polaków. Nie mniej jednak, jeżeli nadal mielibyśmy jakieś wątpliwości wówczas poprośmy o pomoc pracownika banku, on z pewnością rozwieje nasze wątpliwości i pomoże wybrać taki kredyt, który będzie odpowiadał naszym możliwościom. Ostatecznie wszyscy jesteśmy różni i mamy różne zasoby finansowe, banki o tym wiedzą i wychodzą nam z pomocą.

Kontynuuj czytanie...

piątek, kwiecień 5 2019

Jaki wybrać kredyt?

Choć nikt z nas nie lubi się zadłużać, czasem musimy to zrobić. W zależności, na jaki cel potrzebujemy pieniędzy to o taki kredyt powinniśmy się starać. Banki wychodzą naprzeciw klientom, którzy potrzebują gotówki oferując im coraz to lepsze produkty bankowe. Gdy chcemy dokonać zakupu mieszkania lub wybudować dom najlepszym rozwiązaniem dla nas będzie kredyt hipoteczny. Kiedy potrzebujemy skonsolidować kilka rat kredytu w jedną mniejszą dobrym rozwiązaniem jest dla nas kredyt konsolidacyjny. Natomiast na zakup auta idealnym będzie kredyt samochodowy. Jak widać dla swoich potrzeb mamy wiele dostępnych produktów, które mogą nam pomóc. Wszystkie powyższe kredyty są jednak kredytami celowymi, przeznaczonymi na konkretny cel. Gdy potrzebujemy pieniędzy na coś innego lub chcemy je wydać jak nam się podoba dobrym rozwiązaniem będzie kredyt gotówkowy. Kredyt gotówkowy to nic innego jak pożyczka pieniędzy z banku. Kredyt gotówkowy jest zazwyczaj kredytem krótkoterminowym zaciąganym od trzech miesięcy do trzech lat. Może on jednak być zaciągnięty nawet na dziesięć lat. Trzeba mieć jednak na uwadze, ze jest to kredyt wysoko oprocentowany. Jego oprocentowanie sięga nawet powyżej 20% w skali roku. Biorąc powyższe pod uwagę wiadomo, że im krótszy okres kredytowania tym kredyt gotówkowy korzystniejszy jest dla nas. Główna jego zaleta jest fakt, że nie musimy tłumaczyć się bankowi, na co potrzebujemy danych pieniędzy a uzyskanie go jest dosyć proste. Przy kredycie gotówkowym nie potrzeba wielu zaświadczeń i dopełniania formalności. Wystarczy wypełnić odpowiedni wniosek i wraz z dwoma dokumentami tożsamości i zaświadczeniem o dochodach złożyć go w banku.

Kontynuuj czytanie...

środa, luty 20 2019

Kredyt gotówkowy 1 500 złotych na 12 miesięcy.

Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

Dla kredytu rocznego na kwotę 1 500 złotych sprawdzimy trzy różne oferty. Pierwsza z nich będzie kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas, drugą pożyczka przez internet oferowana przez Eurobank, zaś trzecią będzie kredyt gotówkowy w mBanku. Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas jest zobowiązaniem jakie można zaciągnąć na kwotę od 1 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Okres kredytowania jest tutaj bardzo długi bo wynosi od 6 do nawet 120 miesięcy. Można rozłożyć zobowiązanie na taką ilość rat jaką będzie nam spłacić najłatwiej. Oprocentowanie nominalne tego kredytu wynosi w skali roku 9,99%, natomiast oprocentowanie rzeczywiste RRSO ma wysokość 42,67% w skali roku. Do kosztów jakie związane są z kredytem należy doliczyć prowizję w wysokości 12,90% kwoty pożyczki. Każda z rat miesięcznych dla zobowiązania na kwotę 1 500 złotych z okresem spłaty jeden rok, będzie po 132 złote. Całkowity koszt jaki wygeneruje kredyt będzie w wysokości 276 złotych, z czego całkowita kwota spłacanych odsetek będzie w wysokości 83 złotych. Nie musimy zakładać w banku rachunku osobistego, aby móc skorzystać z oferty, ale będzie nam potrzebna zgoda współmałżonka oraz oświadczenie o zarobkach. Co warto wiedzieć można spłacić ten kredyt gotówkowy przed czasem, a sam bank jest otwarty na ewentualne negocjacje związane z jego oprocentowaniem.

Kontynuuj czytanie...

wtorek, grudzień 11 2018

Zdolność kredytowa, w jaki sposób warto nad nią pracować?

Udoskonalenie zdolności kredytowej jest kluczowe do optymalizacji zadłużenia. Kredytobiorca, który dobrze przygotuje budżet domowy do zadłużenia otrzyma najczęściej znacznie lepsze warunki współpracy. Co składa się zatem na zdolność kredytową i co warto zrobić, aby wzmocnić potencjał ekonomiczny gospodarstwa domowego?

Kontynuuj czytanie...

środa, październik 3 2018

Oszczędzanie dziś na potęgę

Oszczędzanie jest poważną decyzją i z tego należy zdawać sobie sprawę, jeśli ktoś nie traktuje tego tematu poważnie to absolutnie nie ma, co liczyć na satysfakcjonujący efekt końcowy. Odkładanie pieniądza w domu zazwyczaj kończy się naprawdę porażką, z tego względu, że pieniądz to jednak pokusa i na wyciągnięcie ręki trzeba wykazać się silną wolą.

Kontynuuj czytanie...

poniedziałek, sierpień 6 2018

O czym powinien pomyśleć kredytobiorca w ramach zadłużenia?

Sytuacja na rynku kredytowym jest mocno stabilna w ostatnich latach, szczególnie ze względu na uregulowanie kwestii kosztów pozaodsetkowych w umowach. Aktualnie kredytobiorca nie musi martwić się, że zapłaci za zobowiązanie więcej niż wynosi podstawowa kwota pożyczki gotówkowej. To bardzo dobra wiadomość dla osób, które potrzebują po prostu szybkiego zadłużenia, a nie lektury skomplikowanych pod względem formalnym regulaminów. O czym jednak powinien pomyśleć każdy kredytobiorca przed podjęciem zobowiązania, niezależnie od terminu obowiązywania? Odpowiedzi na te pytania możesz szukać pośród wielu artykułów na portalu 17bankow.com/chwilowki.

Kontynuuj czytanie...

piątek, czerwiec 15 2018

Czy warto zaciągnąć kredyt hipoteczny?

Boom na kredyty hipoteczne w kraju trwa od kilku ostatnich lat. Pozytywnie oddziałująca ustawa o kredycie hipotecznym, czy bardzo niskie stopy procentowe ustanowione przez Narodowy Bank Polski to tylko niektóre z najważniejszych czynników związanych z kształtowaniem zainteresowania wokół rynku nieruchomości. Warto powiedzieć, że w kraju funkcjonuje wielu solidnych deweloperów z coraz lepszymi warunkami finansowania mieszkań. Dochodzi do tego program Mieszkanie dla Młodych, dzięki któremu osoby bez idealnej zdolności kredytowej i bez maksymalnych poziomów wkładu własnego uzyskują atrakcyjne miejsce do życia. Czy warto w takich warunkach zaciągnąć kredyt hipoteczny?

money-1766417_640.jpg

Kontynuuj czytanie...

poniedziałek, marzec 26 2018

Najlepsze kredyty gotówkowe w grudniu 2017 r.

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku.

Grudzień to świąteczny czas, kiedy poszukujemy prezentów dla swoich bliskich. Nie zawsze jest nas na te prezenty stać, w związku z tym sięgamy po kredyty gotówkowe. Pieniądze posłużą nam na wyprawienie świąt i na kupno upominków dla rodziny. Sprawdziliśmy jakie kredyty gotówkowe w grudniu cieszyły się największym braniem i były najlepszą ofertą na rynku. Oferty porównamy dla kredytu na kwotę 20 000 złotych, ze stałym oprocentowaniem i z odroczeniem spłaty rat za kilka miesięcy. Raty będą rozłożone na okres 48 miesięcy. Znaleźliśmy kilka ofert różnych banków i każdy z nich oceniliśmy pod kilkoma względami przyznając im w każdej dziedzinie stosowne punkty. Sprawdziliśmy oprocentowanie kredytu gotówkowego, wysokość rat miesięcznych i wzięliśmy pod uwagę minimum trzymiesięczną karencję w spłacie zobowiązania. Braliśmy również pod uwagę konieczność wykupienia ubezpieczenia kredytu oraz założenia w banku konta osobistego. Po przyznaniu wszystkich punktów, najlepiej wypadł Santander Consumer Bank. Tutaj biorąc kredyt na okres czterech lat na kwotę 20 tysięcy złotych, każda z rat miesięcznych będzie po 505 złotych. Pierwsza rata będzie płatna dopiero w marcu. Kredyt ma dosyć niskie oprocentowanie, które wynosi 3,99% w skali roku. Za jego udzielenie tytułem prowizji bank naliczy sobie 9,8% kwoty kredytu. Całkowita kwota do zapłaty jaką trzeba będzie oddać do banku jest równa 24 266 złotych. To zobowiązanie będzie nas kosztowało łącznie 4 266 złotych, na tym blogu możesz przeczytać o innych ciekawych ofertach http://www.finansowe-doradzanie.pl.

Kontynuuj czytanie...

środa, luty 7 2018

Kredyt gotówkowy 1 500 złotych na okres 15 miesięcy.

Jedną z lepszych ofert kredytu gotówkowego na kwotę 1 500 złotych z okresem kredytowania wynoszącym 15 miesięcy przygotował ING Bank Śląski. Każda z naszych piętnastu rat będzie po 120 złotych, co daje nam całkowity koszt zobowiązania w wysokości 300 złotych. Razem oddamy do banku 1800 złotych. Możliwe kwoty pożyczki w ING obejmują zakres kwot od 1 000 złotych do maksymalnie 120 000 złotych. Okres kredytowania jaki udostępnia ten bank to minimum 3 miesiące, zaś maksymalny okres kredytowania wynosi 96 miesięcy. Duży zakres kwot i długi okres kredytowania z pewnością ułatwia dostosowanie zobowiązania do swoich indywidualnych potrzeb. Z oferty skorzystają zarówno ci klienci, którym potrzebna jest niewielka kwota pożyczki jak i tacy, którzy chcą zaciągnąć zobowiązanie na kilkaset tysięcy złotych i rozłożyć je kilkadziesiąt równych rat, ofertę dopasowaną do swoich potrzeb znajdziesz na splatka.pl. dollar-941246_640.jpg

Kontynuuj czytanie...

wtorek, listopad 21 2017

W jaki sposób mogę zabezpieczyć swoje pieniądze?

Tak naprawdę jest to temat rzeka. Sposobów na oszczędzanie jest bardzo wiele. To do Ciebie należy decyzja w jaki sposób chcesz oszczędzać, wystarczy wybrać tylko jeden z wielu sposobów. Krótko przedstawię kilka z nich.

money-548057_640.jpg

Mimo tego, że banki są jednym z najbezpieczniejszych miejsc do ulokowania swoich pieniędzy, bardzo wiele osób nadal trzyma swoje pieniądze w przysłowiowej skarpecie. Są to zazwyczaj osoby starsze, lub też takie które boją się chociażby najmniejszego ryzyka. Trzymając pieniądze w domu musisz sobie postanowić jedno: oszczędzam, nie podbieram. Np z idąc na zakupy wydajesz pewną sumę, z reszty która Ci zostanie odłóż kilka zł. Nie musi to być 20 czy 50 zł. Może to być np 5 zł. Schowaj te pieniądze i dokładaj, w ten sposób po kilku miesiącach możesz się wzbogacić o kilkaset zł. Jednak nie jest to zbyt bezpieczny sposób na przechowywanie swojego majątku. Teraz wiele słyszy się o kradzieżach itp

Kontynuuj czytanie...

- strona 1 z 2