Kredyt bez formalności?

Wymagania Klientów rosną z każdym dniem, co sprawia, że Banki muszą się coraz bardziej postarać, aby stworzyć atrakcyjną dla nich ofertę, a zarazem opłacalną dla siebie. Każdy bank stara się przywiązać dobrego Klienta do siebie, proponując mu wręcz całe pakiety usług na świetnych warunkach. Dlatego też stworzenie dzisiaj propozycji na tyle atrakcyjnej, by przejąć Klientów innego banku stanowi spore wyzwanie, któremu niejednokrotnie ciężko jest sprostać. Same hasła marketingowe, czy drobne zmiany kosmetyczne już dzisiaj nie wystarczą, trzeba tworzyć od podstaw nowoczesne rozwiązania finansowe gwarantujące maksimum wygody i minimum procedur, zobacz tutaj najlepsze z ofert http://www.kredytomania.eu.

Taki rozwiązaniem jest kredyt bez formalności udzielany w całości przez internet, w przypadku którego możemy zapomnieć o papierowych wnioskach, czy wizytach w banku. Wniosek o udzielnie kredytu można teraz złożyć online, bez dodatkowych formalności, dokumentowania dochodu, kopii dowodów i wielu innych dokumentów, które były wcześniej wymagane.

Najłatwiej na własny podwórku

Jeżeli masz w danym banku konto, czy też kartę kredytową, jesteś jego stałym Klientem, to bank ma stały dostęp i podgląd na stan Twoich finansów, jesteś dla niego wiarygodnym Klientem. Dzięki temu ban może zaproponować Ci znacznie lepsze warunki niż Klientowi zewnętrznemu. Możesz oczywiście dodatkowo liczyć na ograniczone do minimum formalności i preferencyjne warunki cenowe.

Sprawdź też oferty innych banków

Warto również przyjrzeć się ofertom innych banków, gdyż może okazać się, że to, co Twój bank chciał Ci sprzedać na super warunkach, gdzie indziej może się okazać po prostu standardem. Jest to tym bardziej proste, że obecnie w większości banków możemy złożyć wniosek online, lub wypełnić prosty formularz zapytania o kredyt. Oddzwoni wówczas do nas doradca i na podstawie informacji, które mu przekażemy przygotuje dla nas indywidualną ofertę kredytu. Może się okazać, że będzie ona dużo atrakcyjniejsza niż ta dostępna we własnym banku.

Dla kogo kredyt bez formalności?

Na ogół by móc otrzymać kredyt bez formalności, musimy mieć odpowiednio wysoką zdolnością kredytową i pozytywną historią w BIK, które zostaną zweryfikowane przez bank. Jeżeli okaże się, że w BIK widoczne są duże opóźnienia w spłacie innych zobowiązań, wówczas nie masz co liczyć na kredyt, a jeśli już, to prawdopodobnie tylko niski i tylko z pełną dokumentacją oraz dodatkowymi warunkami.

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://www.korzystna-oferta.pl/index.php?trackback/4

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu