Najlepsze kredyty gotówkowe w grudniu 2017 r.

Kredyt gotówkowy w Santander Consumer Banku.

Grudzień to świąteczny czas, kiedy poszukujemy prezentów dla swoich bliskich. Nie zawsze jest nas na te prezenty stać, w związku z tym sięgamy po kredyty gotówkowe. Pieniądze posłużą nam na wyprawienie świąt i na kupno upominków dla rodziny. Sprawdziliśmy jakie kredyty gotówkowe w grudniu cieszyły się największym braniem i były najlepszą ofertą na rynku. Oferty porównamy dla kredytu na kwotę 20 000 złotych, ze stałym oprocentowaniem i z odroczeniem spłaty rat za kilka miesięcy. Raty będą rozłożone na okres 48 miesięcy. Znaleźliśmy kilka ofert różnych banków i każdy z nich oceniliśmy pod kilkoma względami przyznając im w każdej dziedzinie stosowne punkty. Sprawdziliśmy oprocentowanie kredytu gotówkowego, wysokość rat miesięcznych i wzięliśmy pod uwagę minimum trzymiesięczną karencję w spłacie zobowiązania. Braliśmy również pod uwagę konieczność wykupienia ubezpieczenia kredytu oraz założenia w banku konta osobistego. Po przyznaniu wszystkich punktów, najlepiej wypadł Santander Consumer Bank. Tutaj biorąc kredyt na okres czterech lat na kwotę 20 tysięcy złotych, każda z rat miesięcznych będzie po 505 złotych. Pierwsza rata będzie płatna dopiero w marcu. Kredyt ma dosyć niskie oprocentowanie, które wynosi 3,99% w skali roku. Za jego udzielenie tytułem prowizji bank naliczy sobie 9,8% kwoty kredytu. Całkowita kwota do zapłaty jaką trzeba będzie oddać do banku jest równa 24 266 złotych. To zobowiązanie będzie nas kosztowało łącznie 4 266 złotych, na tym blogu możesz przeczytać o innych ciekawych ofertach http://www.finansowe-doradzanie.pl.

Kredyt gotówkowy w Banku Zachodnim WBK.

Nieco gorzej wypadła propozycja kredytu gotówkowego jaką przygotował Bank BZ WBK. Dla naszego zobowiązania bank wyliczył kredytobiorcy raty niższe niż w poprzednim banku, bo równe 485 złotych. Pierwsza z rat również będzie płatna w marcu. Co prawda raty są niższe niż w poprzednim banku i kredyt będzie tańszy, to z innych względów ta oferta zajęła nie pierwsze, a drugie miejsce. Oprocentowanie i prowizja za udzielenie zobowiązania będą po 4,99%. Całkowita kwota do jaką będzie mieć do zapłaty kredytobiorca wybierający kredyt w Banku Zachodnim WBK będzie wynosiła 23 310 złotych. Daje nam to koszt kredytu w wysokości 3 310 złotych.

Kredyt gotówkowy w Banku Millennium.

Miejsce trzecie zajęła oferta kredytu gotówkowego w Banku Millennium. Jest to oferta, wybierając którą nie mamy możliwości skorzystania z karencji w spłacie raty. Każda z naszych 49 rat będzie po 495 złotych. Oprocentowanie kredytu w porównaniu do dwóch poprzednich ofert jest znacznie wyższe i wynosi 8,8% w skali roku. Tytułem prowizji zapłacimy bankowi 7,8% kwoty zobowiązania. Całkowita kwota zobowiązania jaką zwróci do banku kredytobiorca decydujący się na kredyt gotówkowy w Banku Millennium to kwota 23 760 złotych. Daje nam to koszt kredytu w wysokości 3 760 złotych. Każda z tych trzech ofert jest godna uwagi i warto ją sprawdzić szukając dobrej oferty kredytu gotówkowego.

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://www.korzystna-oferta.pl/index.php?trackback/14

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu