Kredyt gotówkowy 1 500 złotych na 12 miesięcy.

Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas.

Dla kredytu rocznego na kwotę 1 500 złotych sprawdzimy trzy różne oferty. Pierwsza z nich będzie kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas, drugą pożyczka przez internet oferowana przez Eurobank, zaś trzecią będzie kredyt gotówkowy w mBanku. Kredyt gotówkowy w Banku BGŻ BNP Paribas jest zobowiązaniem jakie można zaciągnąć na kwotę od 1 000 złotych do maksymalnie 200 000 złotych. Okres kredytowania jest tutaj bardzo długi bo wynosi od 6 do nawet 120 miesięcy. Można rozłożyć zobowiązanie na taką ilość rat jaką będzie nam spłacić najłatwiej. Oprocentowanie nominalne tego kredytu wynosi w skali roku 9,99%, natomiast oprocentowanie rzeczywiste RRSO ma wysokość 42,67% w skali roku. Do kosztów jakie związane są z kredytem należy doliczyć prowizję w wysokości 12,90% kwoty pożyczki. Każda z rat miesięcznych dla zobowiązania na kwotę 1 500 złotych z okresem spłaty jeden rok, będzie po 132 złote. Całkowity koszt jaki wygeneruje kredyt będzie w wysokości 276 złotych, z czego całkowita kwota spłacanych odsetek będzie w wysokości 83 złotych. Nie musimy zakładać w banku rachunku osobistego, aby móc skorzystać z oferty, ale będzie nam potrzebna zgoda współmałżonka oraz oświadczenie o zarobkach. Co warto wiedzieć można spłacić ten kredyt gotówkowy przed czasem, a sam bank jest otwarty na ewentualne negocjacje związane z jego oprocentowaniem.

Pożyczka przez Internet w Eurobanku.

Pożyczka przez Internet w Eurobanku jest zobowiązaniem jakie zaciągniemy na kwotę od 500 złotych do maksymalnie 4 000 złotych. Zakres kwot nie jest wysoki, ale jeżeli chodzi o okres spłaty jest on dosyć długi. Zobowiązanie możemy rozłożyć na okres spłaty od 3 do nawet 60 miesięcy. Oprocentowanie nominalne pożyczki w Eurobanku równe jest 9,99% w skali roku natomiast RRSO ma wartość 36,15% w skali roku. Do kosztów kredytowania musimy doliczyć prowizję w wysokości 11,60% kwoty pożyczki. Raty przy kredycie rocznym na kwotę 1 500 złotych będą po 147 złotych. Daje nam to koszt całkowity kredytu w wysokości 266 złotych. Tytułem spłacanych odsetek kredytobiorca spłaci kwotę 92 złotych. Nie ma konieczności zakładania rachunku osobistego w Eurobanku, jak również nie jest nam potrzebna zgoda współmałżonka i poręczyciel. Nie trzeba nawet żadnego oświadczenia o zarobkach. Oferta jest ciekawa, ale nie można ani negocjować oprocentowania, ani też wcześniej spłacić zobowiązanie. W ofercie nie ma również możliwości skorzystania z wakacji kredytowych.

Kredyt gotówkowy w mBanku.

Kredyt gotówkowy w mBanku zaciągniemy na kwotę od 500 złotych do maksymalnie 150 000 złotych. Okres spłaty takiego kredytu jaki udostępnia nam bank to przedział od 3 do nawet 120 miesięcy. Oprocentowanie nominalne na jakie może liczyć kredytobiorca jest równe 7,99% w skali roku. RRSO natomiast jest w wysokości 40,09% w skali roku. Do kosztów należy doliczyć prowizję dla banku, która tutaj wynosi 12,99% kwoty jaką bank pożycza. W przypadku naszego kredytu na kwotę 1 500 złotych z okresem spłaty równym jeden rok każda rata miesięczna będzie po 130 złotych. Kredyt wygeneruje całkowity koszt w wysokości 261 złotych, z czego całkowita kwota spłacanych odsetek będzie równa 66 złotych. Nie jest wymagany rachunek w tym banku, aby oferta była dostępna dla kredytobiorcy. Będzie za to wymagane oświadczenie o zarobkach jakie osiąga kredytobiorca. Nie musimy mieć również zgody współmałżonka, ani też nie będzie nam potrzebna osoba poręczyciela. Zobowiązanie można wcześniej uregulować, a bank daje możliwość negocjowania jego oprocentowania.

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://www.korzystna-oferta.pl/index.php?trackback/19

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu